Vse o vsem
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vse o vsem

Vse o vsem.vabljeni za registracijo!
 
KazaloKazalo  PortalPortal  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Mika...

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Maya
Administrator
Administrator
Maya


Število prispevkov : 695
Join date : 23/02/2008

Mika... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Mika...   Mika... Icon_minitimeSob Mar 01, 2008 3:07 am

Miko so poimenovali zaradi specifičnega zvoka kar one-man Scissor Sisters ali Freddyjem Mercuryjem.
Od izida do danes je Mika s prvenca nanizal hite: "Lollipop", "Big Girl (You Are Beautiful)" in "Relax (Take It Easy)".
Njegova glasba je zabaven razpoloženjski pop, zato nesme nikoli manjkati na kakšni zabavi.
Mika... Mika

Nazaj na vrh Go down
https://vseovsemforum.aforumfree.com
Maya
Administrator
Administrator
Maya


Število prispevkov : 695
Join date : 23/02/2008

Mika... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mika...   Mika... Icon_minitimeSob Mar 01, 2008 3:08 am

meni se mika res zdi genialen.ker ima čist drugačno glasbo, kot drugi pevci,pevke,skupine.
Pesen happy ending in relax sa mi ful všeč! mjam
Nazaj na vrh Go down
https://vseovsemforum.aforumfree.com
BeauTifuL.×
Spoznavalec
Spoznavalec
BeauTifuL.×


Število prispevkov : 192
Join date : 27/02/2008

Mika... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mika...   Mika... Icon_minitimeSob Mar 01, 2008 4:01 am

Ne poslušam mam rajš slovenske pesmi, nimam posluha na tujih razen nekaterih Razz
Nazaj na vrh Go down
Mrs Lonley
Začetnik
Začetnik
Mrs Lonley


Število prispevkov : 43
Join date : 27/02/2008
Kraj : Texas

Mika... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mika...   Mika... Icon_minitimeSob Mar 01, 2008 4:02 am

Car ^^

Najbolj se spomnim angleščine, kjer je naša učiteljica plesala na Grace Kelly, kar med urami ^^

Ja, meni so njegovi komadi všeč, nisem neka zvesta fanica al karkoli, ampak komadi pa so super, tak na izi (:
Nazaj na vrh Go down
Daisy
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 26
Join date : 27/02/2008

Mika... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mika...   Mika... Icon_minitimeSob Mar 01, 2008 4:29 am

moi naj pevec I love you
Nazaj na vrh Go down
sandy*
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 42
Join date : 01/03/2008

Mika... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mika...   Mika... Icon_minitimeSob Mar 01, 2008 7:12 am

moj tudi I love you
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Mika... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mika...   Mika... Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Mika...
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Vse o vsem :: x Music Land x :: x Pevci x-
Pojdi na: